Saç Bakımı %100 organik bakım ve çözüm şampuanı

2009-09-09 06:04:00
ORGANİK İÇERİKLİ ŞAMPUAN VE SAÇ KREMİYLE DOĞALLIĞI HİSSEDİN!Natural,Organik,şampuanisaç bakımı

Gün geçtikçe doğanın sunduğu canlılık, güç ve koruyuculuk hayatımıza daha fazla etki ediyor. Günlük hayatımızda tükettiğimiz ya da kullandığımız ürünlerde doğanın düzenleyici etkisi artıyor.
İçeriğindeki organik özler sayesinde saçlarda canlılık ve yumuşaklık en iyi şekilde sağlanır. Organic Natural Care, konsantre yapısıyla uzun süre kullanım için uygundur.

Kesinlikle kullanmanızı entelhatun yazarı olarak öneriyorum sevgili okuyucular faydasını göreceksiniz, bizzat denedim. Ürünlerin hepsi 49 tl

Natural Care Balance Organik Şampuan 250ml + Balance Organik Saç Kremi 200ml (Normal Saçlar)
Natural,Organik,şampuanisaç bakımı,saç kremi,kesin çözüm
Normal Saçlara Doğal Denge

İçeriğindeki buğday proteini, organik özler ve B5 vitamini ile saçı dengeler, cildi ve saçı dış etkenlerden korur. Saçı UV ışınlarına karşı korur. Saçı kuvvetlendirir.Natural Care Power Organik Şampuan 250ml + Power Saç Organik Kremi 200ml (İnce telli ve Boyalı saçlar)
Natural,Organik,şampuanisaç bakımı,saç kremi,kesin çözüm
Kuru – Kalın Saçlara Nem ve Yumuşaklık Kaynağı

İçeriğindeki buğday proteini, organik yağlar, organik özler ve B5 vitamini ile kuru, yıpranmış saçları besler ve nemlendirir.

Saçı doğal yapısıyla yumuşatır ve saça parlaklık verir. Saçı UV ışınlarına karşı korur. Boya ve permadan önce sert ve kuru saçlarda kullanılabilir.

Natural Care Aqua Organik Şampuan 250ml + Aqua Saç Organik Kremi 200ml (Kuru ve Kalın telli saçlar)Natural,Organik,şampuanisaç bakımı,saç kremi,kesin çözüm

İnce Telli – Boyalı Saçlarda Protein ve Güç Takviyesi

İçeriğindeki buğday proteini, organik yağlar, organik özler ve B5 vitamini ile ince, cansız, boyalı ve yıpranmış saçları yapılandırarak, saçın kolay taranabilmesini sağlar.

Saçlar güçlenir, UV ışınlarından korunur.


EntelHatun

0
0
0
Yorum Yaz