Oğlak burcunun diğer burçlarla olan cinsel uyumu

2009-09-11 16:28:00
Oğlak, oğlak burcu,astrolojiOğlak ile Koç : Her ikisi de atılgandır. En büyük zorluk “sen mi yöneteceksin yoksa ben mi yöneteceğim?” yüzünden çıkar. İkisi de inatçıdır. Sosyal konularda da farklıdırlar. Zevkleri, renkleri birbirini tutmaz. İkisi de son derece inatçıdır ve durmadan inatlaşırlar. İkisi de coşkulu tipler oldukları için cinsel olarak anlaşabilirler ancak bu ilişki uzun vadeli bir beraberlik olmayacaktır.

Oğlak ile Boğa : Gerçekten de iyi anlaşabilecek bir ikilidir. Gerek Oğlak’ın gerekse Boğa’nın ilişkiden beklentileri birbirine çok benzer. İkisi de tutumlu hatta cimridir. Cinsel bakımdan da iyi bir uyum sergilerler. Her ikisinin de oluşturmaya çalıştırdıkları ortak rüyaları vardır. Hırs ve kararlılıkla seks yaparlar. Bu ilişki hem uyum içinde yürür hem de uzun vadede umut verir.

Oğlak ile İkizler : Bu ikili tamamen uyumsuzdur. İkizler’in macera severliliği ile Oğlak’ın sabit bir tip olması ve de parasal konulardaki bambaşka fikirleri birbirleriyle anlaşamamalarına neden . Oğlak’a İkizler kaprisli gelir. İkizler’e ise Oğlak renksiz gelir. Bu bakımdan aralarında ufacık bir çekim olsa bile, bu kısa sürede bozulacak, hele hele uzun vadede hiç olmayacaktır.

Oğlak ile Yengeç : Oğlak ile Yengeç’in zıt burçlar olması, birbirlerini tamamlamasıyla sonuçlanabilir. Özellikle Yengeç’in utangaçlığını Oğlak’ın yönetici vasfı ortadan kaldırabilir. Bu ikili için ön sevişme önemlidir. Birbirlerini daha iyi anlayabilir ve cinsel bakımdan daha iyi anlaşabilirler.Yatak odasında başarılı olan bu ikilinin beraberliği devamlı olabilir.

Oğlak ile Aslan : Oğlak, Aslan’a göre cinsellikte yaratıcı değildir. En büyük dezavantajları ikisinin de hükmetmek isteyişleridir. İkilinin birbirine uyumlu olduğu söylenemez. Huyları birbirine hiç benzemeyen bu ikilinin yaşamlarında beraber olması imkansız değil ama zordur. Bütün bunlara rağmen ikili yatakta anlaşabilir. Ancak ilişkinin vadesini kestirmek zor.

Oğlak ile Başak : Her ikisi de maddi ve titiz burçlardır. Bu bakımdan bu ikili birbiriyle kolayca anlaşabilir. Her ikisi de tutucu sayılır. Anlayışlı ve sadık olmaları da birbirlerine benzer. Seks anlayışları fazla gelişmiş değildir. Her ikisi de kuralcıdır bu konuda. Bütün bunlara rağmen bazen cinsel bakımdan uyumsuz olabilirler,ama bu geçicidir.

Oğlak ile Terazi : Oğlak ,Terazi’nin cinsel cazibesinden oldukça etkilenir. Ama bu uzun sürmeyecektir. Çünkü Oğlak’ın güvene ihtiyacı vardır ve Terazi ona bu güveni veremez.Terazi mesafeli olduğu için Oğlak duygularını ifade edemez. Bu ilişki kısa sürede bitebilecek türdendir. Belirli bir zaman sonra cinsellikte de aradıklarını bulamayan bu ikili uyumlu olamayacaktır.

Oğlak ile Akrep : Oğlak’ın sistemliliği ve yöneticiliği ile Akrep’in güçlü ve doyurucu cinselliğinin birleşmesinden iyi bur uyum tablosu çıkar ortaya. Akrep bu beraberlikte Oğlak’a göre biraz daha hükmedicidir ama bu durum Oğlak’ın hoşuna gider. Bu ikilinin yatak odası beraberlikleri tek kelimeyle mükemmeldir ve uzun vadede de devamlılık gösterir.

Oğlak ile Yay : Olumlu bir ilişki değildir bu ikilinin ilişkisi. Çünkü Oğlak, emin adımlar atmaktan, sistemli işler yapmaktan hoşlanır.Yay ise sorumluluktan nefret eder ve maceracı bir burçtur. Bu ikilinin anlaşabilmesi mümkün değildir. Oğlak ,yerinde ve zamanında sevilmekten hoşlanırken Yay ,zaman ve mekan tanımaz. Cinsel açıdan da bu ilişki yürümez.

Oğlak ile Oğlak : İkisi de birbirlerine benzedikleri için yeniliklerden uzak, rutin ve tekdüze bir ilişki yaşarlar. Huyları birbirine benzer. İkisinin de aklı fikri parasal konulardadır. Gerek evlilik gerekse seks ikisi içinde sadece bir ihtiyaçtır. Bu bakımdan cinsel beraberlikleri de sırf usül yerine gelsin türündedir. Mantıkçı oldukları için de beraberlikleri uzun vadeli olabilir.

Oğlak ile Kova : Oğlak ile Kova anlaşamaz.Zira Oğlak gelenekçidir.Kova ise sınır tanımaz ve yenilikler peşindedir. Kova’nın alışılmadık seks yöntemleri Oğlak’ı etkilese bile Kova’ya ayak uydurması zordur.Cinsel açıdan uyumlu olduklarını söylemek zordur.

Oğlak ile Balık : Oğlak’ın partnerini güvende hissettirmesi Balık tarafından hoş karşılanacaktır. Balık, Oğlak’ı tavlamaya çalışırsa da Oğlak yatakta mutlaka yönetimi eline alacaktır. Bu da Balık’ın hoşuna gidecektir.. Böylece hem ruhsal hem de fiziksel yönden kurulacak olan cinsel ilişki bu ikiliye mutluluk getirecektir. Ayrıca bu ilişki uzun vadeli de olacaktır.

EntelHatun

0
0
0
Yorum Yaz