Le Chameau 2009 - 2010 koleksiyonundan örnekler.

2009-09-22 23:15:00
Le Chameau
Le Chameau 1972 yılından beri Şehir, Çiftlik ve Av yaşam sitilini içinde bulunduran kolleksiyonu ile geleneği, yüksek kaliteli ürünlere bir leştiren bir Fransız Markasıdır.

Yüksek kaliteli Fransız el yapımı uzun lastik çizmeleriyle ün yapmış olan Le Chameau giysi kolleksiyonlarında yüksek düzeyde doğa şartlarına dayanan sağlam ürünlerine stil ,tarz ve çok fonksiyonlu kullanılabilirliğide ekleyerek doğada kullanımın yanında şehir içindede keyifle kullanılacak seçenekler sunmaktadır.
Le Chameau Clan Raınbow Çizme
Hafif,İskoç kareli kumaş yakalı bayan lastik çizmeAvrupada bayanların en son moda çılgınlığı bu renkli çizmeler. Her yerde şık olmak isteyen bayanlara özel tasarlanan bu botlar günlük şehir ve bahçe kullanımı için idealdir.Bayanlara özel tasarlanmış ekoseli şık bir kesim Petrol içermeyen doğal kauçuk malzemeden üretilmiştir.Bilek ve alt bacak kısmını sararak rahat bir kullanım sağlar. Özel el yapımı bu ürünler Fransa da üretilmiştir.
Le Chameau Clan Raınbow Çizme
Le Chameau Clan Raınbow Çizme

Le Chameau Brıdge Bot
Açık hava, günlük kullanımlarda ve bahçe işlerinizde rahatlıkla çalışabilmeniz için tasarlanmış şık bir bot .Ayak bileğini saran özel tasarım. Bilek kısmı ince ve zayıf kişiler için ideal bir bot.Bileğin 2 yanında bulunan elastik kısımlar üst ayak desteği için tasarlanmıştır. Çalışırken bileğinizin esnek ve kolay hareket etmesini sağlar.Petrol içermeyen doğal kauçuk malzemeden üretilmiştir.Özel el yapımı bu ürünler Fransa da üretilmiştir.
Le Chameau Brıdge Bot
Le Chameau Brıdge Bot

Le Chameau Feutre Şapka
Şık tasarımı ile tarzınızı en güzel şekilde ifade ederken sizi sıcacık tutacak.Klasik tutkunkunlarının vazgeçimez aksesuarı olacak bu şapka kendi tarzına uygun üst seviye malzemeden üretilmiştir.
Le Chameau Feutre Şapka

Le Chameau Vıllers Trench Ceket
Hafif, su geçirmez nefes alır Goretex Packlite membranlı trech ceket.Av sonrası ve şehir içi kullanımınıza uygun bir cekettir.Suyu kaydıran kumaşı ile ıslanmaktan sizi koruyacaktır.Koton ve polyamid malzeme sizi soğuktan koruyacaktır.

EntelHatun

0
0
0
Yorum Yaz