Boğa burcunun diğer burçlarla olan cinsel uyumu

2009-09-09 04:58:00
goğa,burç,boğa burcu,astrolojiBoğa ile Koç : Boğa sekste aceleci değildir. Koç ise tam tersidir. Bu kilinin cinsel olarak anlaşabilmeleri için Koç’un Boğa’da olmayan yaratıcılığı ona öğretmesi gerekir. Bu durumda Boğa Koç’a ateşli bir şekilde cevap verebilir.Boğa’nın en önemli özelliklerinden biri de,Koç’un kaçamaklarına göz yumabilmesidir. Kişilikleri bayağı farklı olduğundan bu ikilinin cinsel uyumu pek yoktur.

Boğa ile Boğa : Bu ikili cinsellikte genel olarak pek uyumlu sayılmaz. Boğa erkeği ilişkinin bedeni yönündeyken, kadını duygusallık peşindedir.Boğa kadını aldatılmaktan nefret eder ve erkeğinden başkasını düşünmez. Erkek Boğa’nın ise gözü dışarıdadır. İlişkileri zevkli ama kalıcılık arz eden bir düzeyde değildir.

Boğa ile İkizler : Birbirleriyle cinsel açıdan alakasız bir ikilidirler. Boğa’nın dogmaları ve sabitliği ile İkizler’in seksteki hareketliliği hiç uyuşmaz. Boğa her şeyde olduğu gibi cinsellikte de programcı ve statiktir. İkizler ise sınır tanımaz ve statikliğe sinirlenir. Onun sanatçı ve yaratıcı yapısı Boğa’nın ilgisini çekebilir ama cinsel açıdan ilişkileri bir türlü yürümez.

Boğa ile Yengeç : Bu ikilinin cinsel uyumu oldukça iyidir. Yengeç’in cinsel hareketliliği Boğa’ya dokunmaz. Her ikisi de sağlamcı olduklarından seksteki kasıtlı gecikmeler ve geciktirmeler her ikisinin de hoşuna gider. Tutkulu ve heyecanlı bir cinsel yaşantıyı severler.

Boğa ile Aslan : Boğa’nın tembelliği ile Aslan’ın neşeliliği pek bağdaşmaz. Aslan cinsellikte sevişme zamanını kendi belirlemek ister. Cinsel birleşmede ise oldukça müşkülpesenttir. Oysa Boğa cinsellikte bencildir. Bu yüzden ikili cinsel bakımdan ideal bir harmoni oluşturamazlar. Her geçen gün sorunlar büyür. Gelecek için güzel bir ilişki pek söz konusu değildir.

Boğa ile Başak : Boğa bedensel zevkine düşkündür. Oysa bazı kuralları olan Başak Boğa’yı sıkabilir.. Başak’ın ölçülü biçili cinselliği Boğa’nın hayli çok olan cinsel isteklerine hitap etmeyebilir. Başak biraz yorulabilir. Ancak her şeye rağmen bu ikili cinsel bakımdan iyi anlaşırlar. Cinsel uyum sağlandığında bu uyum uzun ömürlü olabilir.

Boğa ile Terazi : Bu ikilinin cinsel uyumunda baş rol Teraziye düşer.Terazi ilişkiyi renklendirmek için gerekli hareketi sağlayabilirse Boğa da bu çabaya katıldığı takdirde aralarında güzel bir uyum başlar. Boğa’nın cinsel gücü ile Terazi’nin hisliliği birleşirse ortaya mükemmel bir ikili çıkabilir. Bu ikilinin ilişkilerinin uzun vadeli olacağı rahatça söylenebilir.

Boğa ile Akrep : Bilindiği gibi en tutkulu ve yıldırım hızındaki aşklar Boğa ile Akrep arasında yaşanır. Dış dünyayla pek alakadar olmayan ikilinin tek ortak noktaları cinselliktir. Boğa inatçıdır. Ancak Akrep’in de sinirliliği ve kızgınlığı hiçte çekilecek gibi değildir. Uzun sözün kısası Boğa -Akrep ilişkisi daima cinsel yönden başarılı ve uzun ömürlü olur. Her ikisi de cinselliğe düşkündür.

Boğa ile Yay : Yay’ın cinsel performansı sayesinde cinselliğe bir hayli meraklı olan Boğa çok iyi tatmin olur. Ancak Boğa’nın ayak uyduramadığı tek özellik olur olmaz yer ve zamanda yapılan sekstir. Yay bundan hoşlanır ve sınır tanımayabilir. Boğa ise Yay’ı sınırlandırmaya çalışır. Ama bu ikilinin cinsel yaşamları beraberce iyi gider. Cinsel uyumlulukları gayet iyidir.

Boğa ile Oğlak : İki burçta kuralcı bir cinselliğe sahiptirler. Ne Boğa ne Oğlak olur olmaz zamanlarda seksten hoşlanmazlar. Bu bakımdan fikirleri birbirini tutar. Ancak Boğa’nın istediğini elde etme çabası bazen Oğlak’ı sıkabilir. İkisi de romantik tipler sayılmadıklarından aralarında iyi bir cinsel beraberlik kurulabilir. Çünkü ikisi de cinselliğin fiziğine bakarlar.

Boğa ile Kova : Boğa cinselliğin fiziksel kısmına meraklıdır. Kova ise daha ziyade aşkın düşünsel yanıyla ilgilenir. Bu bakımdan Boğalar, Kova’ların cinsel beklentilerinden hoşlanmayabilirler. Ancak erotizmden hoşlanan Kova,Boğa’da ilgi uyandırır. Kafaca birleşmedikleri gibi cinsel yönden de pek ideal bir ikili değildirler. İlişki uzun ömürlü değildir.

Boğa ile Balık : Boğa’nın cinselliğe merakı ile Balık’ın fantezi dünyası birleştiği zaman ortaya ilginç bir uyum çıkabilir. Balıktaki fantezi gücünü Boğa açığa çıkarmaya çalışır. Yani bu ikilinin ilişkisinde büyük rol Boğa’nındır. Bazen Balık’ın fantezileri ona zor gelebilir. Her şeye rağmen bu ikilinin cinsel uyumları gayet iyidir. Uzun vadeli bir beraberlik olması söz konusu.


EntelHatun

0
0
0
Yorum Yaz