Aslan burcunun diğer burçlarla olan cinsel uyumu

2009-09-10 05:08:00
aslan,aslan burcu,astrolojiAslan ile Koç : Ateş grubunun iki elemanı olan Aslan ve Koç birbirleriyle iyi anlaşırlar. Her ikisi de sekse epeyce ilgi duyduklarından bu ikilinin cinsel uyumu mükemmeldir. Her ikisi de ateşli ve tutkulu tiplerdir. Koç’un önderlik isteğiyle Aslan’ın hükmetme isteği çoğunlukla çatışır. Ancak her şeye rağmen bu ikilinin cinsel ilişkileri hem uyumlu hem de uzun vadelidir.

Aslan ile Boğa : Aslan coşkulu, Boğa ise tekdüzedir. Bu bakımdan ikili zaman zaman çatışabilir. Ancak ikisi de sevgi dolu oldukları için aralarında güzel bir aşk yaşanabilir. Aslan para harcamaya bayılırken, Boğa tutumluluğuyla onu sıkar. Bütün bunlara rağmen bu ikilinin cinsel beraberlikleri yürür. Ancak ilişkinin uzun ömürlü olacağı söylenemez.

Aslan ile İkizler : İkizler’in hafif meşrepliliği ile Aslan’ın krallığı bağdaşmaz.Bu durumda İkizler’in zekice davranması gerekir. Eğer ikizler zekice davranabilirse cinsel bakımdan Aslan’ı heyecanlandırıp çileden çıkartarak güzel bir ilişki kurulmasını sağlar. Aslan kişilik olarak daha güçlü olduğu için dizginleri hemen eline alır ve ilişkiyi yönetmeye başlar böylece çok hoş bir ilişki doğar ve uzun ömürlü de olur. İkilinin cinsel uyumu gayet güzeldir.

Aslan ile Yengeç : Aslan’ın istediği ilişki daha yüzeyselken, Yengeç daha hissidir. Aslan Yengeç’e istediği pek çok şeyi verir. Ancak Aslan’da Yengeç’ten kendisine karşı olan hayranlığını anlatmasını ve bunu belli etmesini ister. Yengeç’in en büyük cinsel özelliği cinsel tutkudan daima daha fazlasını istemesidir. İkili birbirlerinin dediği şeyleri yaparlarsa cinsel bakımdan iyi anlaşabilirler.

Aslan ile Aslan : İki Aslan’ın beraberliği oldukça zordur. Çünkü ikisi de “ Ben der ”. Ancak her şeye rağmen ikili sağlıklı bir empati kurabilirse ortaya biz kavramı çıkabilir. O zaman bu ikili hem romantik açıdan hem de cinsel açıdan anlaşabilir. “Biz” kavramının farkına varabilirlerse uzun ömürlü bir beraberlik ve sağlıklı bir cinsel yaşantı sürdürebilirler.

Aslan ile Başak : Aslan’ın hükmetme duygusuyla Başak’ın hükmedilmekten hoşlanmayan tutumu birbirine uymaz. Hele hele Başak’ın eleştirileri yoğunlaştıkça,Aslan’ın da kükremeleri artacaktır. Ayrıca Aslan yatak odasında da verdiği cinsel tepkilerle sorun çıkartabilir. Bu ikili arasında bir şekilde cinsel ilişki kurulabilir ama bu uzun ömürlü bir ilişki değildir.

Aslan ile Terazi : Aslan kendini biraz frenleyip Terazi’nin uyumuna ayak uydurabilirse ortaya mutlu bir beraberlik çıkabilir. Terazi kolayca ateşlenir.Bu durumda Aslan’ı iyice kükretir. Aslan cinselliğe Terazi’den daha düşkündür. Ayrıca Aslan’ın yataktaki yaklaşımlarına Terazi saygı gösterebilirse bu ikili cinsel bakımdan hem iyi anlaşır hem de bu durum ilişkiyi uzun ömürlü kılabilir.

Aslan ile Akrep : Uyumlu olmalarına rağmen her ikisinin de hükmetme duyguları birbirleriyle çatışır. Tek engel budur beraber olamamaları için. Oysa yatağa gidildiğinde ortaya o kadar güzel bir uyum çıkar ki, bu ikilinin yapamayacağı bir şey yok gibidir. Ancak Aslan’ın istediği saygıyı Akrep’te bulması biraz zordur. Dehşetli bir cinsel uyum yakalarlar ancak uzun vadeli değildir.

Aslan ile Yay : Bu ikili aşkı sanki bir maceraymış gibi görür. Her ikisi de dışadönük tiplerdir. Her ikisi de ateşlidir. Beraberken durmadan cinsel birleşmeye girmek sanki adetleridir. Aslan Yay’ın cinsel tahriklerine hemen kapılır. Uzun sözün kısası Aslan ile Yay her bakımdan anlaşan bir ikili oldukları gibi beraberlikleri de çoğunlukla uzun ömürlü olur. Harika bir birleşim.

Aslan ile Oğlak : Aslan romantik, Oğlak ise gerçekçidir .İkisinin bu farklı tutumları birbirine zıt düşer. Oğlak’ın statikçiliği Aslan’ı sıkar. Oğlak ise Aslan’ın israfçılığından sıkılır. Bu ilişki kolay kolay yürümez. Ancak kısa süreli bir ilişki kurulabilir. Ne var ki Aslan’ın ateşliliğinin yanında Oğlak soluk kalır. Yatak odası bakımından umut vermez bu ikili.

Aslan ile Kova : Aslan gelenekçidir. Kova ise geleneklere karşı çıkar. Aslan’ın hükmetme duygusuna ise Kova tabii ki sıcak bakmaz ve fazla aldırmaz. Bu da Aslan’ı sıkar. Aslan’ın cinsel kişiliğinin ilgisini çeken Kova, cinsel birleşmeye heyecan katan taraftır. Geçici olan bu seks beraberliği uzun vadeli olmaktan çok uzaktır.

Aslan ile Balık : Balık yatak odasında da gizemliliğini sürdürmeye çalışır. Ancak Aslan’ın bu tür gizemleri çözmeye hiç niyeti yoktur. Ayrıca Balık’ın tutku eksikliğine Aslan hayli kızar. Aslan gösterişi ve tutkuyu sever. Balık ise ona içe kapanık ve utangaç gelir. Balık’ın somurtkan zamanlarında da Aslan gururundan dolayı taviz vermez ve sevgi göstermez. Bu ikilinin fikirsel ve cinsel uyumları yoktur.

EntelHatun

0
0
0
Yorum Yaz